Energie s ProArgi-9+, Synergy Czech Republic, ProArgi-9 Plus, Phytolife, Mistify
      +420 724 317 857

po - pá 9:00 - 18:00

nezávislý distributor společnosti Synergy ID: 1510413

Energie s ProArgi-9+

ProArgi-9+ je nejmocnější zdroj L-Argininu, velmi důležité aminokyseliny, která přispívá k tvorbě oxidu dusnatého v těle člověka, a podílí se tak na rozšiřování cév zásobujících svalovou tkáň.

Za objevení l-Argininu byla v roce 1998 udělena Nobelova cena v oboru zdravotnictví.


Složení:

L-Arginin
L-Citrulin
Vitamin D3
Resveratrol

 
Účinky:

Objevy účinků oxidu dusnatého vedly v minulém století (1998) až k udělení Nobelovy ceny a nyní jsou plně využívány při výrobě ProArgi-9+, který tak mění kvalitu životů lidí na celém světě.


Ostatní:

Srdce je mocný sval a nejdůležitější orgán v těle člověka. Zdravé srdce je základem dlouhého zdravého života. Ti, kteří dlouhodobě užívají ProArgi-9+, potvrzují zlepšení svého stavu zvláště při těchto zdravotních problémech:
Kardiovaskulární systém, vysoký krevní tlak, ztráta paměti, demence, Alzheimerova choroba, cukrovka, vysoký cholesterol, poruchy erekce, astma, svalová atrofie, nadváha, špatná funkce prostaty a ledvin, drobná poranění a mnoho dalších problémů způsobených špatným krevním oběhem.


ProArgi9 Plus je revoluční produkt s dlouhotrvajícími, výbornými vlastnostmi pro upevnění zdraví. Jedna porce obsahuje 5.000 mg (5 gramů) základního L-Argininu farmaceutické kvality. L-Arginin, který je často nazýván „zázračnou molekulou", má velmi silné účinky, upevňující zdraví. L-Arginin působí i jinými způsoby velmi pozitivně na naše zdraví.

 

                           

Dokáže: posílit imunitu, stimulovat vylučování růstových hormonů, zlepšit sexuální život, působí jako životabudič, zvyšuje energii, pomáhá při tvorbě svaloviny, redukuje tělesný tuk. ProArgi-9+ je unikátní přírodní produkt, který skvěle chutná, a má celé spektrum pozitivních účinků na naše zdraví a kardiovaskulární systém. S dodáte Vašemu tělu podporu, kterou nezbytně potřebuje pro dlouhý, spokojený a zdravím naplněný život.

 

 


    Jak se stát členem týmu?
    Zaregistrujte se a získejte důležité informace o finančním plánu Mega-Match.
    SYNERGY Česká Republika
    FINANČNÍ PLÁN