Chlorophyl, Synergy Czech Republic, ProArgi-9 Plus, Phytolife, Mistify
      +420 724 317 857

po - pá 9:00 - 18:00

nezávislý distributor společnosti Synergy ID: 1510413

Chlorophyl

Chlorofyl je zelené barvivo, obsažené nejen v rostlinách, ale i sinicích a řasách. Vzniká v průběhu fotosyntetické reakce, kdy působením světla dochází k syntéze sacharidů z oxidu uhličitého vody. Tato reakce slouží jako vstupní energetický kapitál pro další biochemické a biologické reakce na Zemi.


Chlorofyl je tedy přirozeným zdrojem energie. Počátkem 20. století vznikaly první studie zaměřené na chemické složení chlorofylu a jeho prospěšnost pro lidský organismus. Z nich vyplývá, že chlorofyl má obdobné složení jako hemoglobin (červené krevní barvivo). Tepelným zpracováním se účinky chlorofylu ztrácí, ideální je tedy konzumovat zelené potraviny co nejčerstvější.


O pozitivních účincích chlorofylu se dočteme již ve vědeckých pojednáních od poloviny 20. století, kdy byl chlorofyl považován za všelék. V práškové formě se přidával téměř do všeho, využití měl nejen v lékařství, ale i kosmetickém (přidával se do pěn do koupele, vod po holení, ústních vod, šamponů, zubních past) a potravinářském průmyslu (stal se součástí žvýkaček), využíval se při výrobě tabákových výrobků, papírových hygienických potřeb a přípravků na hubnutí.


V současné době jsou účinky chlorofylu potvrzovány dalšími studiemi, především se týkají jeho srovnání s hemoglobinem. V produktu Phytolife je zelené barvivo zastoupeno výtažky z listů moruše, vojtěšky a ječmene. Jedná se o unikátní kombinaci zdraví prospěšného chlorofylu a mátového oleje.


V organismu působí chlorofyl obsažený v produktu Phytolife zejména na:
• Kardiovaskulární systém
• Imunitní systém
• Regeneraci organismu, ale i kůže
• Redukci tělesné hmotnosti
• Správné fungování trávicí soustavy


Chlorofyl v organismu ovlivní především:
• Hospodaření s energií – urychlením přenosu kyslíku a živin, stimulací tvorby hemoglobinu a kvality červených krvinek
• Hojivé procesy – působí antisepticky a protizánětlivě, podporuje růst granulační tkáně v ránách
• Vnitřní prostředí organismu – pro lepší fugování organismu je nutné alkalické prostředí, je možné tak podporovat nejen rdukci hmotnosti, ale i působit preventivně na výskyt nádorových onemocnění
• Přítomnost daších důležitých vitamínů K,C, stopových prvků (železo, vápník, hořčík), kyseliny listové a bílkovin

Informace o produktu Phytolife ZDE


    Jak se stát členem týmu?
    Zaregistrujte se a získejte důležité informace o finančním plánu Mega-Match.
    SYNERGY Česká Republika
    FINANČNÍ PLÁN