O Synergy WorldWide, Synergy Czech Republic, ProArgi-9 Plus, Phytolife, Mistify
      +420 724 317 857

po - pá 9:00 - 18:00

nezávislý distributor společnosti Synergy ID: 1510413

O Synergy WorldWide

 

Synergy corporate building

 

Synergy Worldwide, vedené zakladatelem a ředitelem, Danem Higginsonem, je celosvětovým lídrem v produkci nejkvalitnějších výživových doplňků. Vedené vysoce kvalifikovaným a schopným týmem s více než 70 letými společnými zkušenostmi ze síťového marketingu, je SynergyWorldwide předurčeno pro další rozvoj a úspěchy.

 

Již od svého založení v roce 1999, dosáhlo Synergy prokázaného rekordu na trzích po celém světě.

 

Od roku 2000, kdy Nature´s Sunshine Products převzali Synergy WorldWide, spolupracují obě společnosti na vytvoření nejkvalitnějších výživových doplňků v oboru. Synergy Worldwide se stala divizí společnosti Nature Sunshine Products. Synergy má vlastní marketing, prodej a administrativu, ovšem pokud jde o vývoj produktů a výrobu, vychází z expertýzy Nature´s Sunshine Products, uznávané jako nejlepší z oboru ve vývoji špičkových produktů s vynikajícími výsledky.

 

Nature’s Sunshine byla první společností, která zpracovala bylinky v kapslích. Od svého založení roku 1972, získala Nature’s Sunshine mnohá ocenění za své výrobní procesy a je nositelkou GMP certifikace. Společnost je gigantem v oblasti výroby výživových doplňků, jejíž vynikající pověst o kvalitě získala nejvyšší ocenění v oboru. Pro Nature´s Sunshine je kvalita nejvyšší prioritou, která vedla k nejlepším výrobním postupům a vyvinutí nejmodernějších přístrojů na světě.

 

Nature’s Sunshine je na seznamu burzy NASDAQ, získala top rating -­ 5A1 -­ spolu s Dun & Bradstreet, je jednou z několika společností na světě s tímto vysokým ohodnocením.

Navštivte nás na www.synergyworldwide.com, abyste zjistili více o Synergy WorldWide. Stránky v českém jazyce naleznete na http://cz.synergyworldwide.com.

 

VIDEO - prohlídka Synergy Worldwide firemních prostor (video je v originální verzi - angličtina - bez titulků)

 


    Jak se stát členem týmu?
    Zaregistrujte se a získejte důležité informace o finančním plánu Mega-Match.
    SYNERGY Česká Republika
    FINANČNÍ PLÁN