Pozitivní účinky, Synergy Czech Republic, ProArgi-9 Plus, Phytolife, Mistify
      +420 724 317 857

po - pá 9:00 - 18:00

nezávislý distributor společnosti Synergy ID: 1510413

Pozitivní účinky

Jednou z nejvíce život ohrožujících situací je ucpání cév. Jedná se o pozvolný proces, trvající po celou dobu života. V lidském těle se nachází zhruba 100 000 kilometrů cév, které zabezpečují výživu pro tělo, kůži, přivádějí kyslík a odvádějí nebezpeční toxiny z organismu a tím zabezpečují správné fungování organismu.


Rychlé životní tempo, stresové situace a konzumní způsob života vede k urychlení procesu stárnutí. Zcela paradoxně celoroční dostupnost rozličných druhů ovoce a zeleniny není pro organizmus příliš povzbuzující. Většinou se jedná o potraviny s nízkou výživovou hodnotou, kterou jim ubírá nutnost masové produkce, používání chemikálií, sklizeň v době nedostatečné zralosti apod.

Řešení nabízí právě Synergy WorldWide a její koncept V3.

Právě tímto uceleným přístupem se společnost liší od obdobné konkurence. Je nutné uvědomit si, že ani produkty společnosti Synergy WorldWide nejsou zázrakem a nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Mohou však díky patentované koncepci „V3“ významně aktivovat všechny důležité tělní systémy (krevní oběh, imunitní systém, lymfatický systém, nervový systém apod.)


Pozitivní účinky na organismus jsou patrné téměř okamžitě. Především je to díky ucelené koncepci a aktivaci jednotlivých systémů v rámci celku a tím nastartování fungování všech důležitých systémů v těle.


Prostřednictvím synergické výživy V3 aktivizujeme všech 10 systémů v našem těle a dostaneme je do rovnováhy tak, jak to dosud nebylo možné.

Celý koncept V3 sestává ze tří zdrojů, kterými jsou:

ProArgi-9+
Mistify
Phytolife

Proto, aby mohly být účinky na organismus zřetelně patrné, je nezbytné aplikovat celou koncepci Vital3. Jen tak dosáhneme vyrovnání pH v těle, detoxikujeme organismus a správně nastartujeme krevní oběh.


Důkazem, že systém V3 opravdu funguje jsou spokojení uživatelé. Některé zkušenosti ZDE


    Jak se stát členem týmu?
    Zaregistrujte se a získejte důležité informace o finančním plánu Mega-Match.
    SYNERGY Česká Republika
    FINANČNÍ PLÁN