Zkušenosti/reference, Synergy Czech Republic, ProArgi-9 Plus, Phytolife, Mistify
      +420 724 317 857

po - pá 9:00 - 18:00

nezávislý distributor společnosti Synergy ID: 1510413

Zkušenosti/reference

Zkušenosti s produkty Synergy

Příběhy lidí, kterým pomohlo SynergyV3:

Naďa Berečková:Cukrovka, vysoky krevní tlak, artroza, bolest.

Již 32 roků jezdím do lázní s revmatismem. Asi v padesáti letech se přidala artróza v kolenech a kyčlích. Aby toho nebylo málo, přibyl vysoký krevní tlak a cukrovka. V období Vánoc, v roce 2008 jsem si natrhla sval pod kolenem a k utišení značných bolestí jsem musela užívat plné hrsti prášků. Posléze jsem se dozvěděla o produktech společnosti SYNERGY, které jsem si okamžitě opatřila. Zhruba po třetí kůře ukrutná BOLEST zcela vymizela, mohla jsem odhodit berle a neberu žádné prášky proti bolesti. Rovněž ostatní medikamenty na TLAK a DIABETES jsem snížila na polovinu. Věřím, že se v budoucnu zcela zbavím i těchto dvou problémů a kromě produktů společnosti SYNERGY, nebudu užívat žádné chemické preparáty. Děkuji moc společnosti SYNERGY za vyřešení úporných bolestí a zdravotních problémů, které mě kvalitu života podstatně snižovaly.
Naďa Berečková, nar. 1940, v Přerově dne 14.1.2010

Pavla Pospíšilová:Vysoky krevní tlak,dusnost

Produkty společnosti Synergy užívám 2,5 roku. Moje poslední zkušenost je z opakovaného vyšetření u kardiologa. V roce 2008 jsem prodělala tlakovou krizi a byla jsem proto odeslána na kardiologické vyšetření. Na sono srdce jsem měla nález, ergometrii - šlapání kola se sledováním TK a srdeční akce jsem musela po chvíli skončit pro vysoké hodnoty TK 220 na 120 a velkou dušnost. V letošním roce jsem byla na kontrole, výsledek na ultrazvuku se hodně zlepšil a lékař se tomu divil. Na kole jsem toho zvládla mnohem více, při tlaku max. 180 na 100 a po vyšetření byl TK za chvíli na normálu. Měla jsem radost, že se cítím líp. Když jsem lékaři řekla, že je to díky Argininu (Pro Argi 9 Plus), tak se na mě jen usmál a neodpověděl mi.
Pavla Pospíšilová, Přerov

Libuše Pilařová: Alergi, zažívání, pálení žáhy

Začátkem dubna 2010 jsem se stala členem společnosti Synergy Worldwide, byla jsem produkty nadšená od prvního okamžiku a začala jsem užívat vitální trojku. Měla jsem alergii na pšenici, problémy se zažíváním a s pálením žáhy. Někdy jsem neudržela stravu a zvracela jsem. Po 14 dnech pravidelného užívání V3 se ztratily všechny problémy se zažíváním.
Libuše Pilařová, Olomouc dne 7.5.2010


    Jak se stát členem týmu?
    Zaregistrujte se a získejte důležité informace o finančním plánu Mega-Match.
    SYNERGY Česká Republika
    FINANČNÍ PLÁN